OPTIMEAL

Viac ako desať rokov, resp. od okamihu založenia našej spoločnosti, ponúkame ten najlepší pomer ceny a kvality pre našich štvornohých chlpáčov..

TO JE HLAVNÝ ASPEKT NAŠEJ HRDOSTI NA PRÁCU V "KORMOTECH" (Lviv, Ukraine). 

 

OPTIMEAL™  - super premium potraviny 

pre mačky a psy, vyrobené pod kontrolou veterinárnych lekárov. Jedinečný recept na zdravie a krásu domáceho maznáčika obsahuje imunitný komplex, ktorý chráni telo domáceho miláčika pred negatívnymi účinkami vonkajších faktorov a vybraných mäsových prísad, zdravých bylín, bobúľ, prírodných antioxidantov a prebiotik.

 

MMUNITY SUPPORT MIX

pomáha udržať imunitu

 

OMEGA 3&6 • zinok • biotín

Pomáha udržiavať zdravie pokožky a lesk srsti.

 

PREBIOTICKÝ ACTIGEN®

Táto unikátna zložka je vyrobená z bohatej vonkajšej vrstvy kvasinkových buniek a zohráva dôležitú úlohu pri podpore zdravého tráviaceho systému, ktorý pôsobí ako prebiotikum. Patogénne baktérie sú prirodzene priťahované a spojené s jedinečnou formou týchto kvasinkových frakcií plávajúcich v tráviacom systéme a sú bezpečne odstránené z tráviaceho systému.

 

PRÍRODNÉ ANTIOXIDANTY - SubSTAR ULTRA (FORMULA NA BÁZE ROZMARÍNU

Antioxidanty chránia telové bunky pred poškodením, vyznačujú sa tiež posilňovaním imunitného systému. Každý deň je telo vystavené škodlivým účinkom voľných radikálov, ktoré vznikajú v dôsledku poškodení buniek spôsobených oxidačnými procesmi. Ak nepodniknete žiadne opatrenia, voľné radikály môžu spôsobiť ďalšie poškodenie buniek. Tu preto vstupujú do hry antioxidanty, ktoré spomaľujú pôsobenie voľných radikálov a ďalšie poškodenie buniek. Antioxidanty umožňujú imunitnému systému fungovať bez negatívnych účinkov voľných radikálov. Takáto ochrana je veľmi dôležitá pre prevenciu zdravotných problémov.

Zobrazenie