"MNAU" (KORMOTECH, Ukraine)

"MŇAU!" – prírodná delikatesa pre mačky

"MŇAU" - lídrom v oblasti predaja vo svojom segmente a najviac tonážnou značkou Ukrajiny za rok 2015. Každý deň dávame svojim domácim miláčikom 450 000 porcií; každá piata mačka na Ukrajine si vychutnáva a schvaľuje " MŇAU". To je dôvod, prečo je " MŇAU!" nositeľom pečate №1 na Ukrajine a vo svete.

Prírodné zložky:

Na prípravu "MŇAU" Používame výhradne prírodné, čerstvé, kvalitné suroviny pestované v ekologicky čistých oblastiach našej krajiny.

Značka "MŇAU"Je na trhu už 12 rokov!

Čerstvosť a prirodzenosť:

Krmivá "MŇAU" vyrába spoločnosť "Kormoteh", ktorá sa nachádza v Ľvovskej oblasti 

na Ukrajine.

"MŇAU" definujú dve slová- čerstvé a prirodzené, pretože pri výrobe využívame domáce suroviny najvyššej kvality: prírodné mäso, obilie pestované na najlepších černozemiach Ukrajiny. 

Vysoká kvalita a bezpečnosť:

Kvalita všetkých výrobkov "MŇAU" zodpovedá európskym normám schváleným holandským inštitútom Kennel de Morgenstond, ako aj ukrajinským Štátnym výskumným a skúšobným inštitútom. Vo firme Kormoteh bol zavedený certifikovaný systém ISO 22000. Napriek tomu však krmivo naďalej prechádza viacúrovňovou kontrolou kvality vo všetkých fázach vývoja a výroby.

Široký sortiment:

Rozmanitá ponuka suchých a vlhkých krmív "MŇAU" uspokojí potreby a preferencie i tých najnáročnejších mačiek. Chutné mäso, vyberaná ryba, jemný králik, lahodná pečeň ... A čo uprednostňuje vaša mačka?

            Každá porcia "MŇAU" dodáva vášmu chlpatému maznáčikovi dobrú náladu a silu na nový deň! A vidieť vášho miláčika hravého a plného energie je skutočnou radosťou!

            My všetci pracujeme len preto, aby vás napokon vaša mačička odmenila láskyplným "MŇAU".

Zobrazenie
Výber podľa
Cenový filter
Vek
Určenie krmiva
Kvalita krmiva
Veľkosť balenia