"MNAU" (KORMOTECH, Ukraine)

"MIAU!" – prírodná delikatesa pre mačky

"MIAU" - lídrom v oblasti predaja vo svojom segmente a najviac tonážnou značkou Ukrajiny. Každý deň dávame svojim domácim miláčikom 450 000 porcií; každá piata mačka na Ukrajine si vychutnáva a schvaľuje " MIAU". To je dôvod, prečo je " MIAU!" nositeľom pečate №1 na Ukrajine.

Prírodné zložky:

Na prípravu "MIAU" Používame výhradne prírodné, čerstvé, kvalitné suroviny pestované v ekologicky čistých oblastiach Ukrajiy.

Značka "MIAU"Je na trhu už 15 rokov!

Čerstvosť a prirodzenosť:

Krmivá "MIAU" vyrába spoločnosť "Kormoteh", ktorá sa nachádza v Ľvovskej oblasti ,na Ukrajine.

"MIAU" definujú dve slová - čerstvé a prirodzené, pretože pri výrobe využívame domáce suroviny najvyššej kvality: prírodné mäso, obilie pestované na najlepších černozemiach Ukrajiny. 

Vysoká kvalita a bezpečnosť:

Kvalita všetkých výrobkov "MIAU" zodpovedá európskym normám schváleným holandským inštitútom Kennel de Morgenstond, ako aj ukrajinským Štátnym výskumným a skúšobným inštitútom. Vo firme Kormoteh bol zavedený certifikovaný systém ISO 22000. Napriek tomu však krmivo naďalej prechádza viacúrovňovou kontrolou kvality vo všetkých fázach vývoja a výroby.

Široký sortiment:

Rozmanitá ponuka suchých a vlhkých krmív "MIAU" uspokojí potreby a preferencie i tých najnáročnejších mačiek. Chutné mäso, vyberaná ryba, jemný králik, lahodná pečeň ... A čo uprednostňuje vaša mačka?

            Každá porcia "MIAU" dodáva vášmu chlpatému maznáčikovi dobrú náladu a silu na nový deň! A vidieť vášho miláčika hravého a plného energie je skutočnou radosťou!

            My všetci pracujeme len preto, aby vás napokon vaša mačička odmenila láskyplným "MIAU".

Zobrazenie
Výber podľa
Cenový filter
Podľa veku
Určenie krmiva
Typ krmiva
Kvalita krmiva
Hmotnosť balenia