Defiant

> Defiant - ochranná známka, ktorá zaberá viac ako 10 rokov vedúce pozície v oblasti predaja prostriedkov osobnej dopravy v Ázii a Európe.

> Ťažko tomu uveriť, no v prvých rokoch tohto tisícročia to všetko začalo ako malý podnik troch kamarátov-nadšencov. Tí začali podnikať s predajom mopedov, ktoré nakupovali od rôznych dodávateľov a výrobcov a následne predávali v malom obchode.

> Kamarátov však spájala rovnaká túžba, ktorá sa neskôr premenila na hlavný cieľ ich firmy, a síce nie len predávať už existujúce výrobky, ale prísť so svojimi vlastnými; spoľahlivými, vysoko kvalitnými, ekologickými a trvanlivými prostriedkami dopravy a nástrojmi, ktoré prinesú potešenie a osoh svojmu majiteľovi.

> Tak sa zrodila myšlienka výrobnej technológie pod značkou Defiant. Priatelia založili novú spoločnosť, ktorá začala produkovať techniku, nápadne sa líšiacu vyššou kvalitou a výkonom. Postupom času, vďaka zefektívneniu logistiky, výkonnej produkcii, aktívnej činnosti exportného oddelenia a prísnemu riadeniu prišlo k ďalšiemu posunu. Firma, v tom čase zložená zo 17 ľudí, sa v priebehu niekoľkých rokov rozrástla v silnú spoločnosť, ktorá dnes vyváža svoje výrobky do krajín v Afrike, Ázii, strednej a východnej Európe.

> Firma Defiant od začiatku stavala na troch pilieroch, troch základných princípoch fungovania – inovatívny prístup, otvorenosť a medzinárodnosť. Vďaka týmto zásadám firma získala rešpekt konkurentov a dobrú povesť medzi zákazníkmi. Tí sa po novom môžu tešiť z moderných elektrických vozidiel, ktorými firma opäť rozširuje svoj sortiment a zavádza tak novú kategóriu produktov.

> Jedným zo základných princípov spoločnosti Defiant  bol a zostáva princíp inovácie. Vysoko kvalifikovaní technici pozorne sledujú najnovší vývoj. Každý projekt Defiant preto stelesňuje tie najodvážnejšie nápady na zlepšenie kvality a komfortu pre užívateľov.

Vybrané oddelenie neobsahuje žiadny tovar. Zvoľte, prosím, iné oddelenie alebo použite vyhľadávanie pre hľadanie Vami požadovaného tovaru.