Elektrická kolobežka DEFIANT DF-SK10H

  • Značka: Defiant
  • Číslo produktu: 5245
  • Hmotnosť položky: 17 kg
3* (0)

TECHNICKÉ ÚDAJE:

Nosnost: 120 kg / motor: 350W elektromotor /najvyššia rýchlosť: 25 km/h / dojezdová vzdálenost: 20 km / maximálny náklon: 15 stupňov / batéria: lítiová / kapacita batérie: 4,4 Ah / veľkosť pneumatiky: 5\" / rozmery: výška 109 cm, šírka 98 cm / skiádací ano / farba černa / predné brzda elektronická, zadná brzda nožna / ram hliník / záruka 24 meciacov.

Pozrieť a vyskúšať kolobežku mozete v Bratislave - na adrese Škultétyho, 1 Dom Techniky (parkovisko Lidl, hodina a pol zadarmo). Tel. 0905 575 320.

 

445.44 s DPH
394.00 s DPH Cena bez DPH: 328.33 bez DPH
Informácie o dostupnosti tovaru možete získať tu.
Sledovať

Kúpa elektrickej kolobežky Defiant.

Vo veľkých mestách rýchlo získavajú prenosné elektrické vozidlá popularitu. Ľudia boli unavený státím v dopravných zápchach, platiť za tankovanie či náklady na údržbu áut. Potrebovali teda slušnú alternatívu. To sa stalo možným s elektrickým skútrom, ktoré výrobcovia predávajú za veľmi prijateľnú cenu.

Čo sú elektrické skútre?

Elektrický skúter je prenosné vozidlo so vstavaným motorom. Zvyčajne je umiestnený v oblasti zadného kolesa a nie je vizuálne viditeľný. Elektrický skúter môžete vidieť veľmi často. Ale na prvý pohľad nie všetci pochopia, že ide o inovatívny vývojový typ popredných výrobcov.
Vozidlo sa pohybuje bez akejkoľvek námahy vodiča a takmer každý si ho môže kúpiť bez ohľadu na svoje vodičské schopnosti. V moderných modeloch je špeciálne zariadenie, pomocou ktorého môžete nastaviť rýchlosť. Vlastník sám rozhodne, v akom tempe je bezpečnejšie a pohodlnejšie sa pohybovať.

Fanúšikovia rýchlej a bezpečnej jazdy môžu počítať s rýchlosťou až 45 km/h.

S nabitou batériou skúter dokáže prejsť až 40 km. Po prekonaní tejto vzdialenosti by sa mala baterka znova nabiť.

Výhody elektrických kolobežiek Defiant:

Moderný elektrický skúter je ekonomický a úplne bezpečný dopravný prostriedok. Môže byť použitý na prácu,  nakupovanie,  je vhodné ísť s ním na návštevu alebo na prechádzku. Okrem praktických výhod elektrický skúter prináša každému majiteľovi veľa pozitívnych emócií, najmä vo veľkomestách, kde je často jediným z možným dopravným prostriedkom. Vo veľkom meste, kde je verejná doprava takmer vždy preplnená a je tak ťažké udržať si dobrú náladu na ceste do kancelárie ci do nákupného centra... S týmto skútrom s tým ale nebude žiaden problém.

Pri rozhodovaní, kedy ísť nakupovať dostáva každý úplnú slobodu voľby. Môžete opustiť dom kedykoľvek v pre Vás vhodnom čase, presunúť sa k požadovanému bodu, bez strachu z dopravných zápch bez ohľadu na  susedov a stavu verejnej dopravy. Vlastník môže kedykoľvek odstaviť skúter na požadované časové obdobie.

Rozhodnutie o kúpe elektrického skútra otvorí jeho majiteľovi celý rad výhod tohoto vozidla:

ekonomickosť;

jednoduché používanie;

pohodlné skladovanie;

dostupné náklady;

radosť :-)

Ako používať elektrickú kolobežku.

Je to banálne, základné pravidlo známe každému už od detstva - prísne dodržiavať pravidlá pokynov výrobcu. Je to dôležité, keďže elektrický skúter vyvinie značnú rýchlosť a vyžaduje vážne zaobchádzanie. Po vybití vyžaduje úplné nabitie batérie. Toto bude trvať najmenej 4 hodiny nepretržitého pripojenia k elektrickej sieti.

Keď sa rozhodnete kúpiť si elektrický skúter, musíte bratať do úvahy, že ho môžete používať iba v suchom počasí. Jazda v daždi je pre používateľa vážnym rizikovým faktorom.

Hodnotiť môžu len registrovaní zákazníci po prihlásení.
Pokiaľ nie ste registrovaní zákazníci nášho obchodu, môžete sa zaregistrovať tu.